Prof. Dr. Umur Kuyumcuoğlu’na ilişkin yorumlarınızı ekleyebilirsiniz.

  Prof. Dr. Umur Kuyumcuoğlu hakkında yorumlar

  E Işık

  Çok uzun zamandır devam eden, jinekolojik yakınmaları olan bir yakınımı, ismini hep duyduğum sayın hocam Prof. Dr. Umur Kuyumcuoğluna yönlendirdim. Prof. Dr Kuyumcuoğlu engin bilgisi ve tecrübesi ile hızla teşhis ve tedavi yaparak kısa sürede yakınımı sağlığına kavuşturdu. Bu süreç içerisinde hocamızın hastasına olan yakın ilgi ve desteğine , güler yüzüne, her aşamada bilgilendirici, sabırlı ve güven veren yaklaşımına, deontolojiye olan saygısına yakından şahit oldum. Örnek bir hekim ve örnek bir insan olduğu konusundaki inancım bir kez daha pekişmiş oldu. Kendisine sonsuz teşekkür ediyor, minnet, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.


  se…c

  Birçok doktorun farklı teşhisi ardından Sevgili Dr. Umur KUYUMCUOĞLU ile tanıştım. Tanıdığım en candan insan. Çok ilgili, detaycı ve samimi. Birçok doktorun aksine çok güler yüzlü. İşinin erbabı. Konuştuğunuz ilk andan itibaren güven teşkil ediyor. Teşhisi hakkında en ufak bir şüphe hissetmedim. Tedavi hakkında detaylı bilgi veriyor ve çözüm yolları sunuyor. İçinizde ufacık bir şüphe bırakmıyor. Kullandığı cihazlar son teknoloji. Kesinlikle tavsiye ediyorum.


  nu…s

  Merhaba
  Ben de Umur hocaya amelyat olmuş biri olarak söyleyebilirim hocam hayatımda tanıdığım en mükemmel insan ve mükemmel doktor.Insanlığı,güleryüzü ,ilgisi,verdiği güven ve daha bunun gibi sayısızca sayacağım her yönüyle eşsiz bir doktor. San ki eli ile ayrı dili ile ayrı şifa dağıtıyor bunu anlamak için kendisiyle bir kere konuşmanız bile yeter.Eğer onun hastası iseniz her zaman kendinizi emin ellerde ve özel hissedersiniz. Doktorluğu haricinde çok iyi bir insan size her koşulda herşeyde yardımcı oluyor. Anlayacağınıź şekilde tane tane sabırla anlatıyor telefonla çok rahat ulaşabileceğiniz soru sormaktan çekinmeyeceğimiz bir doktorumuz var artık.Şifa bekleyen herkese şiddetle tavsiye ediyorum onu tanımak büyük bir ayrıcalık.Çok teşekkür ediyorum iyiki varsınız.


  ca…u

  Umur Bey 2 yıldır doktorum. Kendisi ile bir rahatsızlığım sonucunda tanıştık. Kendisi eğitimi, bilgi birikimi ve tecrübesiyle kendinizi yüzde yüz güvenerek emanet edebileceğiniz bir doktor. Tani, tedavi ve kontrol basamaklarını sağlam ve emin adımlarla ilerleterek beni sağlığıma kavuşturdu. Hastasiyla vakit geçiren, ilgilenen, sorularina cevap veren, onu rahatlatan yeri geldiğinde eğiten baba gibi bir doktor tanıdım. Özellikle bir hastalıkla karşılaştığınızda hastalarin kafalarinda sorular olduğu gibi korkuyorlar da. Umur bey bana korkmamayı öğretti. Bu çok önemliydi. Şimdi daha bilinçli bir şekilde yaklaşıyorum kadin hastalıkları konusuna. Rahatsızlığım iyi bir şeye vesile oldu ve Umur Bey gibi bir doktorla tanıştım. Şimdi olduğu gibi gelecekte de umuyorum ki sadece kendisi ile rutin kontrollerimde görüşeceğiz 🙂 Konusunda uzman bir doktor istiyorsanız Umur Beyi tek geçerim.


  ay…n

  Uzun seneler boyunca ne kadar yanlış doktorla karşılaştığınızı ancak Doktor Umur Bey’i tanıyınca anlayabiliyorsunuz. Özellikle son bir sene içerisinde çok sayıda doktora gidip her birinden ayrı yorumlar dinledikten sonra tam depresyona girme aşamasında kurtarıcım oldu benim. Sadece kadın hastalıkları değil sizi bütünsel olarak değerlendirip tüm bilgi ve birikimi ile sizi en doğru şekilde yönlendirerek diğer doktorlarda göremediğiniz bir yaklaşım ile karşılaşmak inanılmaz rahatlatıcı ve yol gösterici olmuştur bizim için. Ailemizin ayrılmaz bir parçası ve iyi ki tanıştım dediğim kıymetli hocam. Uzun yıllar hastası olmak dileğiyle.


  tl…d

  TIP DÜNYASINDA PARLAYAN BİR GÜNEŞ
  Kendisini insanları iyileştirmeye ve eğitmeye adamış bir bilim insanı, örnek bir tıp doktoru ve hocası Prof. Dr. Umur KUYUMCUOĞLU… Bugüne kadar yüzlerce insanı tedavi etmiş; annelerin ve çocukların ömrüne ömür katmış. Kim bilir kaç çocuğu annesiz yaşamaktan, kaç kadını çocuksuz kalmaktan kurtarmış… İdealist bir bilim insanı, bir tıp doktoru.
  Uzun yıllar boyunca Zeynep Kamil Hastanesi’nin başhekimliğini yapmış. Daha sonra yaz kış, yağmur çamur, tipi kar demeden haftanın beş günü İstanbul’dan Diyarbakır’a gitmiş; aydınlık bir geleceğe aydınlık doktorlar yetiştirmek için. Orada yoksunluk ve yoksulluk içindeki gençlere tıp eğitimi vermiş, onlarla kaynaşmış. Etrafında hep saygı ve sevgi çemberi oluşturmuş,yurdun uzak köşelerinde hizmet sunarken. Onu örnek alan yüzlerce genç doktor yetiştirip ülkesine armağan etmiş.
  Dr. Umur Bey’le karşılıklı oturup konuştuğunuzda onun bilgisinden ve bilgeliğinden etkilenmemeniz mümkün olmaz. Söyledikleri ve akademik konulardaki tavsiyeleriyle ufkunuzu genişletir. Bıkıp usanmadan, onu saatlerce dinleyebilirsiniz. O, yüzlerce genç doktor yetiştirirken bir yandan da başarılı iki genç kız; kendi kızlarını yetiştirmiş. Biri hukuk okuyup avukat olmuş, diğeri de iyi bir üniversitede Felsefe doktorası yapıyor.
  Prof. Dr. Umur KUYUMCUOĞLU, bir güneş gibi parlamaya devam edecek ve daha birçok insanın yaşamında önemli bir yeri olacaktır. Benim dünyaya gelmemde olduğu gibi…
  PINAR TUNÇAY
  BURAK BORA ANADOLU LİSESİ


  ~ E.K

  Değerli doktorumuz en büyük şansımız sizi tanımak oldu. Mutlaka tanımanız tanışmanız gereken ve kendinizi güvenle emanet edebileceğiniz bir hekim. Sizi tanımadan önce hastalığımdan hastalıktan çok korkuyordum bu kötü zamanım da güler yüzünüz samimiyetinız sıcak davranışınız ilim ve bilgileriniz ile bu kötü yolda beraber korkularımı ve hastalığımı yenmeme yardımcı oldunuz. Aldığımız tedavi ameliyat cok başarılı Rabbim size sağlıklı başarılı uzun ömür nasip etsin. Bilgisine hekimliğine güvendiğim tek insan. Ayrıca 24 saat ulaşabileceginiz bir hekim sevgi ve saygılarım la.


  ~ Azize ALTUN TÜRKDAL (REZZAN)

  Sayın Profesör Umur KUYUMCUOĞLU Hocam İlgi ve alakanız ,sıcakkanlı ve samimi Karşılamanıza Çok Teşekkür Ederim Ümidimi Kaybettiğim bu zor dönemimde tecrübenizden faydalanarak yeni kararlar almama vesile oldunuz Sizinle tanışmak çok iyi geldi eşime de banada Profesyonel ve güven veren tavırınız içimizi rahatlattı. Güzel haberlerle tekrar karşınıza gelebilmek ümidi ile Sevgi ve Saygılar Sizin gibi Doktorlara hastaların çok ihtiyacı var işinizde başarılar diliyorum hocam 🙂


  ~ Ceren U.

  En iyi hekim sitesi sayesinde tanıştığım değerli doktorum Umur Kuyumcuoğlu’nun bir benzeri daha olmadığını söylemek isterim. Bundan yaklaşık 1.5 yıl önce gittiğim birçok doktor ve profesörün koyduğu HPV tanısını ve asla düzelmeyecek denilen o illeti birlikte yendik. Hatta ve hatta şuan da hamileyim ve yine birlikte bu yolda yürümekten o kadar çok mutluyum ki. Gece gündüz her an her dakika tüm sorularımı cevapladığı ve beni her seferinde o güzel gülümsemesi ile karşıladığı için sonsuz teşekkür ediyorum kendisine.


  ~ Sevgi E.

  Çok kıymetli doktorum Sayın Umur Kuyumcuoğlu, engin tecrübesi, yüksek duyarlılığı ve mütevaziliği ile hastaları için tek kelime ile şanstır. Gönül rahatlığı ile teşhislerine güvenebileceğiniz, gözünüz kapalı tedavi yöntemlerini uygulayabileceğiniz Umur Bey kesinlikle etik değerler doğrultusunda hareket eder. Cihazları, muaynehane ortamı gerek yeterlilik gerekse hijyen açısından insanı asla tereddüte düşürmez. Herkese içtenlikle Sayın Prof. Dr. Umur Kuyumcuoğlu’nu tavsiye ederim.


  ~ Gizem E.

  Arkadaşım sayesinde tanıma şerefine nail olduğum Sayın Umur Kuyumcuoğlu Hocam’a sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Annemin çok zorlu bir rahim ameliyatı geçirmesi gerekmekteydi ve yanlış doktor tedavileri sebebiyle biraz geç kalınmıştı. Telaşla yanına gittiğimiz Doktorumuz Umur Bey bizimle bir baba şefkatiyle ilgilenerek annemin ameliyatını son derece başarılı bir şekilde gerçekleştirdi. Buraya duygularımı yazmamdaki en önemli etken ise empati kurmamdır, aynı benim birkaç hafta evvel yaptığım gibi şuan bir evlat çaresizce güvenilir bir doktor, bir yol gösterici arıyor olabilir umarım bu satılar o kişilere yardımcı olur ve içlerinde en ufak bir şüphe duymadan Umur Bey’e ulaşırlar. Sevgili doktorumuza hergün dua ediyoruz, umarım herkes Umur Bey gibi idealist, titiz ve dürüst bir doktor olur. Saygılarımla, Gizem E.


  ~ L.R.

  Tamamen tesadüfen başka bir doktor hakkındaki görüşleri araştırıken ve bu site aracılığıyla Umur Bey’den haberim oldu. Yaptığı detaylı ve uzun bir muayeneden sonra tespiti üzerine ayrıntılı bir biçimde beni bilgilendirdi. Aynı zamanda nazik, görgü kuralları çerçesinde hareket eden ve hasta doktor iletişiminde başarılı bir kimse. Muayenehane ortamı medeni bir anlayışta düzenlenmiş ve tahminimce kullandığı aygıtlarda günün teknolojisine göre güncellenmiş, modern cihazlar. Kendisi gibi sekteri de işinin gerekliliklerinin bilincinde olan bir kimse. Tanıştığıma çok memnun oldum. İşin ticaretinde değil, mesleğini deneyimleri doğrultusunda hakkıyla yapmaya çalışan bir doktor izlenimi ben de oluşturdu.


  ~ EDA Ç.

  Zor ve riskli ameliyatlarda gönül rahatlığıyla tercih edebilceğiniz bir isim Umur Bey , tedavinin bitmesinden sonra da aynı özen ve ilgiyi göstererek mesleğinin hakkını sonuna kadar veriyor , iyi bir hekim olması dışında hastasına değer veren yapısı ve iletişim yeteneği yüksek olmasından dolayı zorlu tedavi süreçlerinde tereddütsüz en büyük destekçiniz olacaktır.


  ~ gülay aksoy

  profesör dr umur Kuyumcuoğlunu kadın ve doğum hastalıklarında eşsizdir.Ablamın kızına yaptığı başarılı ameliyat için kendisine ne kadar çok teşekkür etsek azdır.Kadın ve hastalıkları konusunda Dr Umur beyi tek geçerim.


  ~ özlem özdemir

  umur bey kendi dalında çok iyi bir doktor çok memnunuz ailecek kendisinden yapmış olduğu ameliyetlarında son derece dikkat ve başarı göstermistir keşke daha önceler de doktor beye gelseymişiz daha çabuk derdimize çare olabilirdi en son annemın amelıyatı yaptı kendısıne cok güveniyoruz ve tavsıye ediyoruz


  ~ derya ergel

  uzun zamandır şikayetlerimden dolayı gitmiş olduğum doktorların hiç birinden memnun kalmadım.doktor beye gittikten sonra şikayetlerimden kurtuldum.kendisine göstermiş olduğu ilgi ve alakadan dolayı sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.(ayrıca çok sevgi dolu çok iyi bir insan.hekim olarakta insan olarakta çok seviyoruz.)


  ~ necibe

  ben doktorumdan çox razıyam onunla görüş?nd?n sonra rahatlanıram.h?yata inamım artır


  ~ aysel

  tek kelimeyle harika doktor mükemmel insan